Luksus, elegancja, bogactwo najwyższej jakości składników – perfumy UTIQUE powstały z marzenia o doskonałości i idealnej harmonii ciała z duchem. To jest właśnie najnowsza kolekcja zapachów od FM WORLD!

Już w starożytności perfumy były wytwarzane na bazie naturalnych surowców i miały najczęściej formę olejków i balsamów. Początkowo do tych ekskluzywnych produktów mieli dostęp jedynie władcy oraz najmożniejsi obywatele. Perfumy UTIQUE sięgają do podstaw klasycznego perfumiarstwa, w którym z uczuciem i znawstwem łączone są doskonale wyselekcjonowane naturalne olejki i nuty natury w niespotykaną dotąd jakość. Tworzone według tajnych receptur, na bazie drogocennych składników, są swoistymi arcydziełami. Wspaniałością niespotykanych, tajemniczych i egzotycznych zapachów.

Perfumy tej jakości do tej pory można było spotkać odwiedzając małe, bardzo ekskluzywne butiki w kameralnych dzielnicach światowych stolic mody.

Czerpiące z wiedzy światowej klasy senselierów, perfumy UTIQUE to linia niszowych zapachów na bazie najwyższej jakości składników – eliksirów o wysokiej koncentracji olejków eterycznych. To ideał, stworzony dla tych, którzy pragną oderwać się od codzienności i podążyć w kierunku najbardziej wyrafinowanych doznań.

W perfumach UTIQUE zamknięto najwspanialsze naturalne olejki: aksamitny wetiwer, delikatną woń kwiatów pomarańczy, cenny absolut irysa, przypominający wanilię zapach kory woniawca. Po to, byś mógł się cieszyć prawdziwymi zapachami natury, połączonymi w trzech doskonałych kompozycjach perfumeryjnych.

W kolekcji UTIQUE znajdują się 3 zapachy! Przeczytaj czym się różnią.

Black
Nadaje wyjątkowe znaczenie każdej chwili, uzależnia, oszałamia i upaja. To zapach o tajemniczym wymiarze, w którym ciepło spotyka się ze zmysłowością. UTIQUE Black to uosobienie elegancji, rozmachu i pewności siebie. Zapach intrygujący, niezapomniany, legendarny.

Ruby
Magnetyzm, pasja, uwodzenie, najwspanialsze emocje zamknięte w szkle. UTIQUE Ruby to ucieczka od codzienności, mistyczna podróż do wnętrza ludzkiej duszy. Poczuj delikatną pieszczotę, rozbudź swoje zmysły. Zrozum znaczenie ducha zmysłowości.

Gold
Esencja orientalnego przepychu. Perfumy olśniewające niczym złoto, wykwintne niczym ręcznie wykonana biżuteria. Ezoteryczne doznanie, pragnienie namiętności… UTIQUE Gold to zapach, który podkreśli Twoją wartość. Majestatyczny, esencjonalny, inspirujący.

WYJĄTKOWE W KAŻDYM DETALU


Ekskluzywny flakon perfum UTIQUE jest tajemniczy i elegancki, jak zapachy, które skrywa w swoim wnętrzu. Wykonany z ogromną starannością z matowego szkła i zwieńczony nasadką, doskonale dopełniającą orientalną rzeźbę buteleczki. Zapakowany w szykowne, czarne pudełko, wspaniale podkreślające rangę ukrytego we wnętrzu skarbu.

Zapachy UTIQUE to największe zaskoczenie XII rocznicy firmy FM WORLD. Te zapachy podobają się każdemu!

A to dopiero początek nowości! W kolekcji UTIQUE znajdują się również olejki pielęgnacyjne do twarzy i włosów, które już za kilka dni będziemy mogli zakupić! 

Kolekcja UTIQUE to luksus sam w sobie. Jeśli chcesz poznać te zapachy, zapraszam do kontaktu. To idealny pomysł na prezent!

Pozostańmy w kontakcie

Bogumiła Mucha

bmucha.network@gmail.com
727 999 089

Formularz rejestracyjny

Wypełnij