CZAS NA ZMIANY!

Nowy Rok to idealny czas na podjęcie działania, by realizować te plany, które od zawsze chcieliśmy zrobić. Pamiętaj, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest… ZMIANA! Dlatego właśnie musisz być gotowy/a na zmiany i przystosować się do nich.

Wiele osób chce zmieniać swoje życie, ale jednak coś ich powstrzymuje. Mam wrażenie, że tu chodzi o strach przed nieznanym, przed czymś nowym. Lecz nawet, jeśli się boisz to i tak nie unikniesz zmian. Pomocą w tym może być zmiana swojego myślenia i własnych przekonań, praca nad sobą i nieustanny rozwój. To mi ogromnie pomogło w procesie mojej transformacji.

NOWY ROK TO IDEALNY BODZIEC DO PODJĘCIA PIERWSZEGO KROKU

Kolejny Rok za Nami! To uświadamia mnie w tym, że działania należy podejmować szybko i konkretnie. Dzięki temu możemy dłużej cieszyć się z efektów samego procesu. To przekonanie zyskałam w momencie, gdy wiele moich decyzji odstawiałam na później, aż w końcu wiele pomysłów nigdy nie doczekało się realizacji.

Najtrudniej postawić ten pierwszy krok. Jednak gdy już on nastąpi bardzo szybko przechodzimy proces naszej metamorfozy. Najważniejsze, by mieć przed oczami wizję efektu końcowego – czyli to jacy chcemy być, i co chcemy osiągnąć. To zdecydowanie ułatwia zmianę.

Wiele osób jednak wciąż nie wie czego chce od życia. To sprawia, że nigdy nie realizują swoich marzeń. Ich podejście do świata jest jakby całkowicie niezależne od nich i pozostawione czystemu przypadkowi. A tymczasem prawdą jest, że to my kreujemy całe swoje życie i tylko od Nas zależy gdzie znajdziemy się za rok, czy za 5 lat.

MOJA ZMIANA TO PROCES MOICH DECYZJI

Historia moich zmian rozpoczęła się już w wieku 17 lat! Już wtedy wiedziałam, że nie akceptuję wizji mojej przyszłości, jaką dawali mi moi rodzice. Wiedziałam też, by podążać własną drogą i spełniać swoje marzenia muszę wziąć pełną odpowiedzialność za swoje działania. Byłam wtedy niepewną i nieśmiałą dziewczyną, ale od zawsze miałam mnóstwo marzeń. Chciałam również zmienić siebie, swoje cechy osobowości, zdobyć lepsze kompetencje i umiejętności oraz pewność siebie. Wiedziałam, że to co zamierzam zrobić będzie wymagało ode mnie mnóstwa pracy i wysiłku, lecz nie miałam nic do stracenia! Podjęłam to wyzwanie i nigdy nie pomyślałam nawet, że to może się nie udać!

UDAŁO SIĘ! TRANSFORMACJA PRZEBIEGŁA POMYŚLNIE

Tak! Proces zmiany odbył się tak jak tego oczekiwałam! Jednak nie mogę powiedzieć, że to już koniec. Zmiany będą przebiegać nadal. I mimo, że zmieniłam siebie – czyli z nieśmiałej  niepewnej siebie dziewczynki zmieniłam się w pewną siebie kobietę przedsiębiorczą to nie zamierzam na tym poprzestać!

Mam wokół siebie wiele pozytywnych wzorców i biorę przykład od najlepszych! Jestem wdzięczna za swój upór, determinację i wytrwałość. A także jestem wdzięczna wszystkim osobom, które przyczyniły się do mojej zmiany. Każdy – nawet osoby negatywne i obrażające – wywarły wpływ. Każda, nawet najmniejsza decyzja miała znaczenie. dziś mogę powiedzieć, że te 5 lat, od momentu rozpoczęcia do dzisiaj to czas wielu wyzwań, porażek i sukcesów.

Tak właśnie wygląda prawdziwe życie!

Nie bój się i idź po to co Twoje!

Z pewnością to zdobędziesz!

Trzymam za Ciebie kciuki!

O mnie

Bogumiła Mucha

Bogumiła Mucha

Jestem trenerem i liderem Network Marketingu. Tworzę zespoły partnerów biznesowych  w oparciu o marketing sieciowy.  Pomagam innym zarabiać, uczę przedsiębiorczości i pomagam w pierwszych krokach w biznesie. Robię to, gdyż uwielbiam wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celu. To moja misja!

Gdy zaczynałam swoją działalność 5 lat temu, bardzo szybko przekonałam się, że w tej formie działalności marketingowej może odnaleźć się każdy, nawet te osoby, które nie miały nigdy styczności z tą branżą, ani inną formą marketingu. Właśnie po to są szkolenia, by wszystkiego się nauczyć. Już w bardzo młodym wieku możesz osiągnąć stabilizację finansową, podczas gdy inni dopiero zaczynają swoją karierę lub nawet jeszcze się nad nią zastanawiają.

Prowadzę także profesjonalne szkolenia z zakresu wizażu i prezentacji własnego wizerunku. Wykonuję makijaże okolicznościowe i pomagam w doborze odpowiednich produktów kosmetycznych.

Pozostańmy w kontakcie

Bogumiła Mucha

bmucha.network@gmail.com
727 999 089

Formularz rejestracyjny

Wypełnij