Jak wygląda współpraca?

Mój zespół to zaufani partnerzy, którzy są otwarci na każdą osobę, która czuje, że chce ruszyć z miejsca i poszukuje lepszej ścieżki swojej kariery. Niezależnie czy chcesz dorobić kilkaset złotych miesięcznie czy stać się niezależny finansowo — chcemy Cię w zespole! Dzięki nam nauczysz się nowych umiejętności, dzięki którym każde wyzwanie na drodze kariery będzie dla Ciebie niezwykle proste.

Jeżeli chcesz pracować w marketingu sieciowym lub pracowałeś kiedyś w tej branży, a czułeś brak płynącej satysfakcji z działalności, zmęczenie i presję wyniku, który zależał tylko od Ciebie, możesz być pewny że w moim zespole odnajdziesz swoje miejsce.

SZUKAMY
WŁAŚNIE
CIEBIE

DOŁĄCZ
DO NAS!

Zgłoś się do Nas już dziś. Czas najwyższy to zmienić i pokazać Ci marketing sieciowy od kuchni. Moja siła to liderzy, którzy zaczynali jako zwykłe osoby, które nie wiedziały nic na temat tej branży, a dziś szkolą tysiące osób, zarabiają konkretne pieniądze,a w szczególności czują satysfakcję i zadowolenie płynące z tego, co robią.

Łącząc Twoje najważniejsze zasoby — pracowitość, zapał i energię — oraz naszą wiedzę, doświadczenie i szerokie kontakty możemy stanowić siłę nie do zatrzymania.

Czy jesteś gotowy zrobić pierwszy krok?

 

Network Marketing – Czym on jest?

Network Marketing (inaczej marketing sieciowy) to dziś najszybszy sposób wprowadzania produktów lub usług na rynek. Rozwija się tak dynamicznie, gdyż ludzie chętnie kupią to co ktoś poleca. System oparty na rekomendacjach jest więc najlepszą i najskuteczniejszą reklamą!

Branża MLM daje możliwość zwykłym ludziom żyć niezwykłym życiem. Daje możliwość bycia szefem swojego życia, gdzie to Ty decydujesz o tym ile zarabiasz. 24/7 możesz decydować o tym jak wygląda Twój dzień, sam wybierasz godziny w jakich chcesz pracować i gdzie ma być twoje biuro! To biznes gdzie możesz sam decydować z kim chcesz pracować oraz w jakim miejscu. Chciałbyś zarabiać podróżując? Chciałbyś mieć biuro na plaży, czy we własnym domu? Jedyne czego potrzebujesz to telefon, WiFi, otwartość na nowe możliwości i ogromne marzenia!

Network Marketing generuje 200 miliardów funtów rocznie na całym świecie. To więcej niż branża muzyczna, sportowa i filmowa! Na własnym przykładzie wiem, że ta branża działa, jeśli wiesz jak to robić i zrozumiesz jej ideę.

 

znacznik-ptaszekW tym systemie pracy tworzymy zespoły na warunkach pozytywnych relacji. Zaczynając współpracę zauważysz, że tutaj nikt nie jest Twoim szefem. Za to wokół siebie będziesz miał mnóstwo ludzi, którzy chcą Ci pomóc zarabiać więcej i rozwijać się.
znacznik-ptaszekWiele szkoleń, które prowadzimy to unikatowa wiedza, która ma zastosowanie w każdej dziedzinie życia. Umiejętności miękkie, takie jak: komunikacja, dynamizm działania, kreatywność, umiejętność pracy w zespole czy zarządzanie czasem to kompetencje, które dzisiaj powinien mieć każdy, kto chce być w przyszłości przedsiębiorcą. Dlatego Network Marketing to nie tylko sposób zarabiania na życie, ale także „szkoła życia”, z której możesz wynieść mnóstwo praktycznych umiejętności.
znacznik-ptaszekU Nas w zespole panuje zasada pozytywnego myślenia. Nikt nie narzeka, ani nie wprowadza negatywnej energii. Mamy też konkretne zasady, które pozwalają nam rozwijać się szybko i dynamicznie.
znacznik-ptaszekDochód pasywny, który budujesz tworząc swój zespół już po roku może dać Ci pieniądze na spełnienie swoich marzeń czy inwestycję w kolejny biznes. Posiadasz tutaj wolność, która pozwala Ci wybrać to co chcesz. Nie masz żadnych zobowiązań. To od Ciebie zależy czy zarabianie w branży potraktujesz tylko jak dodatek, czy jako poważny biznes.

CZEMU WYBRAŁAM NETWORK MARKETING?

  1. WOLNOŚĆ– sama wybieram to ile chcę pracować, z kim i gdzie. Nie mam szefa, celów sprzedażowych, ani stresu. Nie mam również żadnych zobowiązań. Sama decyduję o swoim czasie pracy. To ile zarabiam zależy tylko i wyłącznie ode mnie i mojego zaangażowania, a nie od stawki godzinowej. Liczą się efekty i wyniki, a nie przepracowane godziny.

2. BEZPIECZEŃSTWO– z racji tego, że nikt mnie nie zatrudnia, nikt mnie nie może też zwolnić, a więc jestem bezpieczna co do moich zarobków. Jako Przedsiębiorca rozliczam się na podstawie faktury z wypracowanych dochodów. Jestem świadoma, że z dnia na dzień nie stracę dochodów. Budując dochód pasywny zapewniam sobie stabilny dochód na lata.

3. NIEZALEŻNOŚĆ– to możliwość nieograniczonych dochodów. Możliwość awansu i wyższe dochody zależą tylko od mojego zaangażowania. Każdy Partner Biznesowy ma równe szanse w tym biznesie. Niezależność to także samodzielność – szczególnie dla młodych ludzi. Sama jako młoda osoba, w momencie gdy zaczęłam zarabiać stabilne pieniądze, nie musiałam się o nie martwić, czy kogoś o nie prosić.

„Możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz, pomagając innym ludziom mieć to czego pragną”.

Zig Ziglar

WOLNOŚĆ I MOŻLIWOŚĆ WYBORU KAŻDEGO DNIA

Poznaj moją historię. Zaczynałam w młodym wieku. Ty też możesz rozpocząć działanie już teraz!

Praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów.

Każdego dnia dziesiątki osób przekonują się, że to właśnie NETWORK MARKETING jest biznesem bez granic, dając ludziom ogromne możliwości rozwoju osobistego, zarabiania i polepszenia jakości życia, spełniając przy tym wszystkie ich marzenia! Nasz zespół to niesamowici ludzie, przyjaciele i relacje dla których warto się zaangażować i wytrwać w drodze na szczyt!

 

Już dzisiaj! Zostań częścią tej opowieści! Jesteśmy na początku drogi, największych zwycięzców nie możemy zostawić za Sobą! Stwórz „Własne Życie dla Siebie” razem z Nami!

Pracuj ze Mną - Dołącz do Mojego Zespołu

Skontaktuj się ze mną, a wprowadzę Cię w ekscytujący świat Network Marketingu krok po kroku i pomogę Ci zarabiać.

Pozostańmy w kontakcie

Bogumiła Mucha

bmucha.network@gmail.com
727 999 089

Formularz rejestracyjny

Wypełnij