MasterClass “Pandemia Możliwości” – Miesięczny Program wsparcia!

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

❓ Zastanawiasz się i szukasz dodatkowych źródeł dochodów? ❓
Pomimo pandemii, szukasz możliwości…?❓

Obecny okres jest bardzo trudny dla wielu…. szczególnie pod względem finansowym ❗

Strach, niepewność jutra, utrata pracy i brak dochodów, a może chęć alternatywy, by zadbać o przyszłość swoją i swoich bliskich.

Dzisiaj wiedza na temat tego jak radzić sobie w kryzysie jest najbardziej potrzebna. ❌
Ale co zrobić, gdy to wszystko zastało Ciebie, gdy jesteś nieprzygotowany?

❓ Zastanawiasz się i szukasz dodatkowych źródeł dochodów? ❓
❓ Obecnie Twoja sytuacja pod względem finansowym nie jest kolorowa? ❓
❓ A być może od dawna czekasz na okazję, by zmienić swoje źródło utrzymania? ❓

Są jednak ludzie, którzy pomimo kryzysu pokazują możliwości.
To pomoc dla obecnego czasu dla wielu…

Dlatego właśnie powstaje…
𝑴𝒂𝒔𝒕𝒆𝒓𝑪𝒍𝒂𝒔𝒔 “𝑷𝒂𝒏𝒅𝒆𝒎𝒊𝒂 𝑴𝒐ż𝒍𝒊𝒘𝒐ś𝒄𝒊”
Poznaj Program Wsparcia Budowania Twojego Biznesu OnLine!

Jeśli odpowiadasz “Tak” na wszystkie powyższe pytania – 𝐓𝐄𝐍 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐃𝐋𝐀 𝐂𝐈𝐄𝐁𝐈𝐄 ✅
➡➡ Już teraz dołącz do grupy, by dowiedzieć się więcej: https://bit.ly/GrupaExpertMasterClass

Mamy już grono TOP ekspertów.
Startujemy już 7 grudnia!
Ale to jeszcze nie wszystkie niespodzianki… 👉🎁🎁

Zapisz się bezpłatnie już teraz i dołącz do grupy.
Dowiedz się więcej tutaj: https://internetowedochody.pl/

Już 7 grudnia o 21:00 dowiesz się więcej jak możesz wziąć udział w miesięcznym programie MasterClass z najlepszymi ekspertami.

By wziąć udział w spotkaniu – dołącz do grupy na Facebook: MasterClass “Pandemia Możliwości”

W programie swoją wiedzą podzielą się:

✨ 𝐄𝐰𝐞𝐥𝐢𝐧𝐚 𝐆𝐚𝐰ł𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 – współzałożycielka platformy rozwoju Sukces z Pasją oraz Klubu Sukces z Pasją zrzeszającego ludzi którzy budują swój sukces w oparciu o pasję i kreują swoje życie na własnych warunkach. Od 2011 r. w szkoleniach Eweliny wzięło udział już kilkadziesiąt tysięcy osób, a jej społeczność liczy już ponad 81 tysięcy ludzi.

✨ 𝐈𝐰𝐨𝐧𝐚 𝐆𝐫𝐮𝐬𝐳𝐤𝐚 – Jest strategiem biznesu online, marki osobistej i technologii. Uczy ambitnych przedsiębiorców wyjść z cienia, pokonać “strach” przed technologiami, rozpocząć i rozwijać biznes w sieci z wykorzystaniem marki osobistej jako przewagi konkurencyjnej.

✨ 𝐏𝐢𝐨𝐭𝐫 𝐌𝐨𝐬𝐢𝐨 – przedsiębiorca, mentor, mówca. Zjeździł ponad 80 krajów. Zbudował zespół ponad 200 000 ludzi w ponad 30 krajach. Jest znany z dynamicznych, merytorycznych treningów, technik przyspieszonego uczenia się i gier biznesowych. Szkolił się u absolutnie najlepszych mentorów na świecie.

✨ 𝐌𝐚𝐠𝐝𝐚 𝐔𝐫𝐛𝐚ń𝐬𝐤𝐚 – Ekspert Social Media, przez 15 lat pracowała w dużych korporacjach i zarządzała zespołami w bankowości. Dziś zajmuje się budowaniem marki jak również doradza firmom, które potrzebują strategii marketingowej.

✨ 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐨𝐧 𝐌𝐢𝐞𝐫𝐳𝐰𝐚 – Specjalista Social Media. Pomaga tworzyć wizerunki ludzi i firm w Social Media. Spędził niezliczoną ilość godzin na testowaniu możliwości Facebooka i Instagrama. Na Instagramie zbudował ponad 28 tysięczną społeczność, a jego profile odwiedziło ponad 200 000 ludzi.

✨ 𝐃𝐫 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐮𝐬𝐳 𝐓𝐚𝐫𝐜𝐳𝐲ń𝐬𝐤𝐢 – Psycholog Biznesu, Trener, Coach. Założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Twórca oryginalnych metod analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi. Autor książek: „Jak odczytać człowieka z wyglądu”, „Zrozumieć człowieka z wyglądu”, „Psychografologia”, „Słowa klucze” oraz wielu artykułów poświęconych komunikacji interpersonalnej i technikom nieinwazyjnej analizy osobowości oraz psychologii biznesu.

✨ 𝐊𝐚𝐫𝐨𝐥𝐢𝐧𝐚 𝐒𝐭𝐞𝐧𝐜𝐞𝐥 – Trenerka, dyplomowany Coach, oraz Twórczyni Przestrzeni Online dla Kobiet. Na co dzień rozkochuje w sprzedaży autentycznej, na własnych zasadach, z serducha i w zgodzie ze sobą.
Podczas jej warsztatu online poczujesz, że sprzedaż może być lekka, Twoja i.. nie taka straszna.

✨ 𝐎𝐥𝐚 𝐌𝐫𝐨𝐰𝐢𝐞𝐜 – w sieci Architektka Komunikacji. Pomaga przedsiębiorcom i pracownikom organizacji szlifować ich komunikację. Dzięki jej wsparciu zaczynają opowiadać z pasją o swoich zawodowych projektach. Jest praktykiem z 13 stażem. Zyskała przydomek „rzeczniczka do spraw trudnych”. Autorka kursu online Akademia Mówcy “Zaprojektuj swoje wystąpienie publiczne”.

✨ 𝐑𝐨𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐜𝐳𝐚𝐤 – Fotograf i realizator filmów wideo. Dziś przede wszystkim pierwszy i póki co jedyny w Polsce trener fotogeniczności wg Autorskiego Programu Treningu Fotogeniczności. Pokazuje i uczy ludzi jak dobrze wyglądać na zdjęciach i jak ważne są w budowaniu Marki Osobistej.
Propagator poglądu, że zdjęcie profilowe może więcej niż myślisz.

✨ 𝐊𝐚𝐫𝐨𝐥𝐢𝐧𝐚 𝐏𝐫𝐳𝐞𝐰𝐨ź𝐧𝐚-𝐌𝐨ż𝐝𝐳𝐚𝐧𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 – Filolog z wykształcenia lecz z doświadczenia praktyk biznesu i szkoleniowiec. Swoje doświadczenie biznesowe wykorzystuje w pracy głównie z MŚiP. Uważa, że tylko holistyczne podejście do biznesu daje wyniki, dlatego jest praktykującym certfikowanym trenerem biznesu, który w swoich autorskich szkoleniach łączy kompetencje miękkie i twarde bazując przede wszystkich na metodzie komunikacji NVC. Pokochała sprzedaż, która okazała się niesamowitą przygodą otwierającą drzwi za którymi stoi zawsze inspirujący i ciekawy człowiek a empatyczna komunikacja to droga dotarcia do niego. Współzałożycielka klubu rozwojowego dla kobiet o nazwie Dzień Kobiet.

Startujemy z programem już 7 grudnia!
➡➡ Dołącz do grupy na Facebook, by obejrzeć wszystkie LIVE z ekspertami: https://bit.ly/GrupaExpertMasterClass