Dziękuję! Zapis przebiegł pomyślnie.
Na e-mail została wysłana wejściówka z linkiem.

Do 5 minut wiadomość powinna być u Ciebie. Sprawdź wszystkie foldery (inne, oferty, spam). Wyślemy też potwierdzenie SMS. 

Zobacz, jak odebrać nagrody i co czeka Cię podczas LIVE:

29.03 (środa), godz. 20:00

Do LIVE zostało:

Odśwież stronę!!!

29.03, godz. 20:00 - Bądź punktualnie i nie przegap!
Jako, że jest to webinar merytoryczny, to spodziewam się ogromnego zainteresowania (na ostatnim LIVE było ponad 900 osób), dlatego wpisz sobie przypomnienie do telefonu i zarezerwuj czas na nasze spotkanie. Najlepiej bądź przynajmniej 15 minut przed czasem, aby nie przegapić.

29.03, godz. 20:00 - Bądź punktualnie i nie przegap!

Jako, że jest to webinar merytoryczny, to spodziewam się ogromnego zainteresowania (na ostatnim LIVE było ponad 900 osób), dlatego wpisz sobie przypomnienie do telefonu i zarezerwuj czas na nasze spotkanie. Najlepiej bądź przynajmniej 15 minut przed czasem, aby nie przegapić.

Co dalej?

Teraz

Wpisz przypomnienie do telefonu

Aby nie przegapić, ustaw sobie przypomnienie w telefonie na 15 minut przed 29 marca (środa), godz. 20:00.

Za 5 minut

Sprawdź e-mail

Wejściówka na wydarzenie została wysłana na Twój adres e-mail. Tam znajdziesz więcej informacji oraz specjalny link do wydarzenia.

29 marca, godz. 20:00

Bądź z nami na LIVE

Nie przegap, bo to jedyna szansa, aby bezpłatnie otrzymać dostęp do materiałów i praktycznej, wartościowej wiedzy.

Do zobaczenia!

Dołącz na moje social media
Profit 5P Sp. z o.o.

PROFIT 5P sp. z o.o. prowadzi działalność szkoleniową. Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży produktów finansowych. Niniejsza strona internetowa i zamieszczone na niej treści oraz publikacje (m.in. artykuły, wpisy, strony, podstrony, zakładki, analizy itp.):
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku).
• ani w całości, ani w części, nie stanową porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym (Dz. U. z 1996 r. Nr 102, poz. 475, ze zm.).

Handel na rynkach finansowych wiąże się z ryzykiem, dlatego warto się edukować. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. PROFIT 5P sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów, szkoleń, warsztatów, webinarów i nagrań. Pamiętaj! Inwestowanie na rynku FOREX, CFD, kryptowalut, akcji, indeksów giełdowych, metali szlachetnych, surowców, towarów wiąże się z podobnym ryzykiem jak inwestowanie w kontrakty terminowe, co grozi znaczną utratą kapitału bądź nawet jego całości. 74-89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się czy rozumiesz jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty Twoich pieniędzy.

©2023 Bogumiła Mucha - Wszelkie prawa zastrzeżone