Jak zarabiać więcej i szybciej w polskich warunkach, mimo szalejącej inflacji i zbliżającego się kryzysu?

29.03.2023 (środa), godz. 20:00

Podaj, gdzie wysłać wejściówkę:

🔐 Twoje dane są bezpieczne. Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na kontakt e-mail i sms przez Profit 5P sp. z o.o. W każdej chwili możesz wycofać zgodę, my też nie lubimy spamu.

29.03 (środa), godz. 20:00

Do LIVE zostało:

Odśwież stronę!!!

Wszystkie przedstawione wyniki oraz strategie są prawdziwe, jednak nie ma gwarancji, że każdy osiągnie takie same rezultaty. Na sukces składa się wiele czynników. Konieczna jest wiedza i pełne oddanie w dążeniu do realizacji zamierzonego celu. Dlatego zapraszam Cię na LIVE, gdzie skupimy się na edukacji i tym, co możemy zrobić, aby zwiększyć Twoje szanse.

⚠ UWAGA: Spotkanie jest niekomercyjne. Nie będę na nim nic sprzedawać ⚠

Czy to jest dla Ciebie?

Dołącz na moje social media
Profit 5P Sp. z o.o.

PROFIT 5P sp. z o.o. prowadzi działalność szkoleniową. Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży produktów finansowych. Niniejsza strona internetowa i zamieszczone na niej treści oraz publikacje (m.in. artykuły, wpisy, strony, podstrony, zakładki, analizy itp.):
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku).
• ani w całości, ani w części, nie stanową porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym (Dz. U. z 1996 r. Nr 102, poz. 475, ze zm.).

Handel na rynkach finansowych wiąże się z ryzykiem, dlatego warto się edukować. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. PROFIT 5P sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów, szkoleń, warsztatów, webinarów i nagrań. Pamiętaj! Inwestowanie na rynku FOREX, CFD, kryptowalut, akcji, indeksów giełdowych, metali szlachetnych, surowców, towarów wiąże się z podobnym ryzykiem jak inwestowanie w kontrakty terminowe, co grozi znaczną utratą kapitału bądź nawet jego całości. 74-89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się czy rozumiesz jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty Twoich pieniędzy.

©2023 Bogumiła Mucha - Wszelkie prawa zastrzeżone