Nazywam się bogumiła mucha.

Pomogę Ci rozkręcić Twoje finanse i Twój Biznes Online. Uczę jak stawiać swoje pierwsze kroki w internecie oraz zbudować swoją markę osobistą na lata. Wejdź na wyższy poziom i odkryj swój potencjał!

Tworzę przestrzeń rozwoju głównie dla kobiet. Wierzę, że każdy może kreować swoje życie na własnych warunkach. Moją misją jest – Sprawiać, by ludzie mogli zarabiać na swojej pasji. Dlatego zapraszam Cię w podróż po więcej!

Budowanie własnej marki

Rozwój osobisty

Budowanie relacji

Z wykształcenia oraz pasji jestem psychologiem. Tą dziedzinę cały czas rozwijam zdobywając nowe narzędzia niezbędne do zrozumienia i odkrywania możliwości Naszego umysłu. Badania dowodzą, że myśli i emocje tworzą rzeczywistość. Dlatego będziesz bliżej swojego sukcesu w życiu i w biznesie, gdy zaczniesz rozwijać zdolność zarządzania swoim umysłem. Tajemniczy świat psychologii człowieka może odkryć dla Ciebie magię, która naprawdę istnieje.

Od wielu lat jestem także związana z marketingiem, branżą e-Commerce i sprzedażą. Mój zespół określa mnie jako “Charyzmatyczna Liderka”. Jestem Ekspertem w dziedzinie rozwoju, psychologii i budowania Social Media. Zarażam innych pasją do ludzi i samorealizacji. Ale jestem także kobietą silną, ambitną i niezależną. Choć nie od samego początku tak było… 

Swoją przedsiębiorczość rozwijam już od najmłodszych lat. Inspiruję do zadbania o swoje finanse tworząc dochody pasywne z wykorzystaniem narzędzi internetowych.

Od 7 lat buduję zespoły ucząc i trenując innych umiejętności komunikacji oraz sprzedaży. Uczę się od najlepszych trenerów biznesu w Polsce i za granicą, m.in. Andy Harrington, Blair Singer, T.Harv Eker, Eric Worre, Kamila Rowińska, Piotr Mosio, Krzysztof Hillar i wiele innych.

Uwielbiam dążyć do mistrzostwa i zabieram w tą podróż także innych. Bo w zespole raźniej. 🙂  To mi się niesamowicie podoba w tym co robię. Energia, entuzjazm, świetne towarzystwo, spełnienie i dążenie do wyznaczonych celów. Wielokrotnie doświadczyłam jak ludzie realizują swój potencjał, spełniają swoje marzenia, dbają o swoją przedsiębiorczość, relacje z innymi i finanse przy użyciu właściwych narzędzi wsparcia, mediów społecznościowych i internetu.

Wiem, że wiele ludzi zastanawia się czy podoła, czy to dla nich… Każdy jest inny. I każdy może pracować przy projektach online inaczej. Dlatego właśnie postanowiłam podzielić się z Tobą możliwościami zarabiania z domu,
czy z podróży, czy po prostu z każdego miejsca na ziemi!

Dołącz do naszej społeczności w Social Media!

Czy świat jest taki jakim go widzimy, czy jest za tym jeszcze coś więcej? Od czego się zaczęło...

Na początku swojej drogi ciągle towarzyszył mi ogromny brak pewności siebie. Wiele nie wspierających doświadczeń i brak wzorców, sprawiły, że tak zaczęły się poszukiwania mojej własnej drogi. Historia jest o wiele dłuższa, jednak w tym miejscu chcę powiedzieć Ci, że…

Świat może dać o wiele więcej

Wystarczy tylko, że rozpoczniemy tą podróż. Drogę do odkrycia swojego potencjału!

Zapraszam Cię do świata pasji i rozwoju

Zbuduj niezależność finansową i mentalną nadal będąc sobą! Poznaj tajniki budowania relacji, nawyków i przedsiębiorczości w sferze nie tylko online. Wiedzę i narzędzia zdobędziesz w zakładce BLOG oraz SZKOLENIA.
Wdrażaj poznane strategie od razu!

Opinie o współpracy ze mną

prywatnie

Budowanie szczęścia dotyczy wielu sfer naszego życia. Dlatego moi bliscy, przyjaciele i rodzina są dla mnie bardzo ważni. 

Buduj życie i relacje, nie tylko biznes czy karierę.

Zapraszam Cię na mój Instagram

Dołącz do 10-tygodniowego wyzwania i zacznij zarabiać GWARANTOWANE 

1000-2000 zł MIESIĘCZNIE W INTERNECIE

Brak wsparcia i skutecznych narzędzi, brak pieniędzy czy brak czasu to najczęstsze powody dlaczego wiele osób nie zaczęło jeszcze zarabiać w internecie. Dlatego wraz z grupą najlepszych ekspertów stworzyliśmy 10-tygodniowe wyzwanie! Jest to unikalny mechanizm stworzony w oparciu o gotowe rozwiązania na bazie rozwijającej się branży e-Commerce. Przekonaj się czy to może być dla Ciebie. Przejdź dalej i poznaj szczegóły. Zupełnie za darmo!