O mnie

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

O mnie


O-mnie-BogumilaMUCHA.pl

Witaj na moim blogu!

Nazywam się Bogumiła Mucha. Pomogę Ci rozkręcić Twój Biznes Online. Uczę jak stawiać swoje pierwsze kroki w internecie oraz zbudować swoją markę osobistą na lata. Wejdź na wyższy poziom w mediach społecznościowych!

Od wielu lat jestem związana z marketingiem, branżą e-Commerce i sprzedażą. Mój zespół określa mnie jako “Charyzmatyczna Liderka”. Jestem Ekspertem w dziedzinie rozwoju, psychologii i budowania Social Media. Zarażam innych pasją do ludzi i samorealizacji. Ale jestem także kobietą silną, ambitną i niezależną. Choć nie od samego początku tak było…

Swoją przedsiębiorczość rozwijam już od najmłodszych lat. Inspiruję do zadbania o swoje finanse tworząc dochody pasywne z wykorzystaniem narzędzi internetowych.

Od 7 lat buduję zespoły ucząc i trenując innych umiejętności komunikacji oraz sprzedaży. Uczy się od najlepszych trenerów biznesu w Polsce i za granicą, m.in. Andy Harrington, Blair Singer, Eric Worre, Kamila Rowińska, Piotr Mosio.

Moją misją jest sprawiać, by ludzie realizowali swój potencjał, spełniali swoje marzenia, dbali o swoją przedsiębiorczość, relacje z innymi i finanse przy użyciu mediów społecznościowych i internetu.

Uwielbiam dążyć do mistrzostwa i zabieram w tą podróż także innych. Bo w zespole raźniej. 🙂  To mi się niesamowicie podoba w tym co robię. Energia, entuzjazm, świetne towarzystwo, spełnienie i dążenie do wyznaczonych celów.

Wiem, że wiele ludzi zastanawia się czy podoła, czy to dla nich… Każdy jest inny. I każdy może pracować przy projektach online inaczej. Dlatego właśnie postanowiłam podzielić się z Tobą możliwościami zarabiania z domu, czy z podróży, czy po prostu z każdego miejsca na ziemi!

Dołącz do naszej społeczności na Facebook!

I pamiętaj “Kiedy zgubisz swoje wymówki – znajdziesz rezultaty”. Ja wiem, że Zasługujesz na Więcej! 

BogumilaMUCHA.pl