Opinie

Opinie innych

 

Poznaj opinie innych o warsztatach i kursach wizażu, które organizuję. Przeczytaj także o zdaniu innych na temat mojej całej działalności oraz produktów marki FM World.

Nigdy nie wierzyłam w to że makijaż dodaje kobietom pewności i oto przekonałam się na własnej skórze, że się myliłam. W miłej i ciepłej atmosferze wykonałam pełny makijaż własnoręcznie poznając tajniki do których nigdy nie przywiązywałam wagi. DZIĘKUJĘ Bogumiła 🙂 nie dość że świetnie się bawiłam to jeszcze otrzymałam wiedzę , która pomoże mi w przyszłości. Następnego dnia wypróbowałam po kroku wykonać makijaż taki sam jak na kursie i o dziwo wszystko wyglądało tak jak powinno 🙂 W najbliższym czasie planuję kurs 2 stopnia i czekam z niecierpliwością. Kurs był przeprowadzony Perfekcyjnie, a sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta prowadząca dodatkowo umilała czas. W związku z tym polecam każdej młodszej i starszej kobietce … idźcie a wyjdziecie odmienione dzięki magicznej różdżce Bogusi 🙂

Katarzyna Bardzel

Bogusia jest świetna! Widać, że kocha to co robi, jest to jej pasja i robi to niesamowicie! Polecam spotkania make up i kursy, wiele się nauczyłam

Patrycja Czapska

Bogusia jest niesamowita! Wspaniale tłumaczy tajniki makijażu, ma idealne, indywidualne podejście do każdej kursantki. Kursy odbywają się w miłej atmosferze. Jest dużo praktyki, dzięki czemu każda dziewczyna ma okazje wykonać własnoręcznie makijaż, pomalować siebie jak również i swoja modelkę. Polecam gorąco !

Maria Świdurska

Podróżująca Fryzjerka

Bogusia – ideał pod wieloma względami. Profesjonalna, przesympatyczna, zaraża wręcz uśmiechem !!!!! Makijaże perfekcyjne, na pierwszy rzut oka widać jak kocha to co robi. Jest niemożliwie utalentowana i do tego szczera i prawdziwa. Kobieta sukcesu! Spotkania i kursy u Bogusi to ogromna przyjemność i zaszczyt! Juz nie mogę doczekać sie kolejnych spotkań kochana:)))

Julia Wieliczko-Dworakowska

Bogusia jest świetna. 🙂 Zna się na tym co robi, bardzo dobrze i przejrzyście przekazuje wiedzę na szkoleniach. Nawet amatorzy tacy, jak ja wynoszą z takich spotkań wiele cennych informacji dotyczących makijażu. Nie mogę się doczekać kolejnego szkolenia. 🙂

Karolina Oleńska

Jest doskonała w tym co robi dla Nas, ciepła, miła, przesympatyczna Bogusia, dziękuje.

Elżbieta Latuszek

Bogusiu składam Ci wielkie gratulacje 🙂 Twoja niesamowita inwencja twórcza i wiedza pokazały mi jak w prosty sposób i w parę chwil odmienić swój wizerunek. Prowadziłaś nas krok po kroku pokazując coraz to nowe tajniki makijażu. Jedna kreska – a jak wiele radości… Ty wiesz 🙂 Moje brwi – nareszcie są 🙂 Każda informacja, którą nam podałaś miała swoje odzwierciedlenie w praktyce. Pokazałaś jak można bawić się makijażem, a ćwiczenie jak wiadomo czyni mistrza. Czekam na kolejne spotkanie i odkrywanie palety barw próbując ich na sobie. Jeszcze raz duże gratulacje. Życzę Ci wiele sukcesów!

Małgorzata Wieliczko

Opinie innych

 

Poznaj opinie innych o produktach i firmie FM WORLD!

Super firma , miła i konkretna obsługa, produkty wysokiej jakości, rabaty, promocje , gratisy, dostawa zawsze na czas !!!

Wypróbowałam z rodziną niemal każdy ich produkt i z każdego jesteśmy zadowoleni 😉

Firma daje też możliwość współpracy na kilka ciekawych sposobów od drobnego oszczedzania po zarabianie konkretnych pieniędzy:-)
Wspiera też i daje możliwość samorozwoju pod różnym kątem.

Oferuje dostęp do szkoleń zarówno darmowych jak i takich za drobną opłatę.

Sam decydujesz na jakiej płaszczyźnie chcesz się rozwijać, oraz „czy chcesz się rozwijać”

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą oraz ze wszystkich produktów które do tej pory wypróbowałam !!!

Jak dla mnie 7/5 GWIAZDEK!!!

Basia Kaplita

A great company with high quality products to offer! I got completely addicted to their lines, and I find no chance to beat them. 🙂 simply amazing!

Silvia Crocitta

Tu jakość produktu jest niepodważalna, dlatego, że sprawdzona.
Zarówno perfum, kawy, herbaty jak i innych rzeczy, niezbędnych w Twojej egzystencji. 😉 Polecam gorąco!

Marta Anna Jagła

Niesamowita firma, świetna obsługa klienta i mega możliwości rozwoju i zmiany stylu życia 🙂

Joanna Jadachowska

Marka, która zmieniła moje życie i moją osobowość na lepsze 🙂
Najlepsze kosmetyki, perfumy, chemia, kawy, herbaty… nawet porcelanę mają najlepszą! 😀
Cudowni 🙂 po prostu KOCHAM <3

Bernadeta Rapita

Świetne produkty, fachowa obsługa klienta, firma dająca niesamowite możliwości! FM jest the best!!!

Sławomir Bielak

Perfumy najlepsze na świecie 🙂 pozostałe produkty również zagościły w moim domu na stałe 🙂

Marta Bobel

Close