Strona główna

ZBUDUJ DODATKOWE ŹRÓDŁO DOCHODU

Jak pracować mądrze, a nie ciężko?

ROZWÓJ OSOBISTY PO GODZINACH

Metoda Kaizen w życiu i w biznesie.

Jak małymi krokami dojść do wielkiej zmiany siebie?

Jak mogę Ci pomóc?

Najbliższy webinar
o zarabianiu

Podczas szkolenia online “Jak zarabiać od 5 000 do 12 000zł miesięcznie wykorzystując EBSO – nowoczesny model zakupów online nawet jeśli jeszcze pracujesz, prowadzisz własną firmę lub studiujesz?” przedstawię Ci sposób na uzyskanie dodatkowego profitu pieniężnego wykorzystując nawet 15 minut dziennie oraz internet i media społecznościowe.

Twoja kariera
– rozwijaj się i spełniaj marzenia

Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu musisz zacząć od zmiany siebie. Jednak w tym procesie ważne jest wsparcie i pomoc innych ludzi, a także Twój rozwój osobisty i sama świadomość zmiany. Pamiętaj, że to nie przyjdzie tak szybko. Na efekty trzeba poczekać, lecz na prawdę warto być wytrwałym, by spełnić swoje marzenia!

Czy linki afiliacyjne działają? – Odbierz E-book

Dziś żyjemy w świecie internetu i rekomendacji. Coraz więcej osób podejmuje różnego rodzaju decyzje Z POLECENIA! To jest właśnie powód do tego, by dodatkowo zarabiać polecając komuś świetny produkt, możliwość zdobycia pieniędzy lub znakomity artykuł.Jest to prostsze niż myślisz! Już za chwilę będziesz mogła przeczytać o sile afiliacji w moim nowym e-booku!

Twoja droga do osiągnięcia sukcesu

l

Zarezerwuj swoje miejsce na moim szkoleniu online

I

Szkolenie online

Panel EBSO - tylko dla partnerów naszego projektu

Szkolenia uzupełniające + narzędzia

Wspólna praca

Wynagrodzenie i nagrody

Newsletter – bądź na bieżąco!

O mnie

Od zawsze szukałam właściwej drogi dla siebie. W wielu 18 lat przeżywając jedno ze znaczących zdarzeń w moim życiu, które mnie ukształtowało nie miałam już wyjścia – właśnie wtedy wiedziałam, że MUSZĘ działać inaczej niż inni. Nie chciałam czekać, aż idealna praca przyjdzie do mnie – sama rozpoczęłam poszukiwania! I dziś właśnie pomagam innym zarabiać, uczę przedsiębiorczości i pomagam w pierwszych krokach w biznesie. Robię to, gdyż uwielbiam wzmacniać innych w drodze do realizacji ich celu. To moja misja!

Chcę pomóc i Tobie! Szczególnie jeśli jesteś kobietą, bo wiem, że my jesteśmy w stanie przekraczać swoje granice i osiągać ponadprzeciętne możliwości! 

W życiu kieruję się mottem: “ABY ODNIEŚĆ SUKCES MUSISZ DZIAŁAĆ INACZEJ”

Niezależnie od wieku możesz osiągnąć stabilizację finansową, podczas gdy inni dopiero zaczynają swoją karierę lub nawet jeszcze się nad nią zastanawiają.

referencje

Bogusia to kobieta petarda. Swoimi działaniami mocno motywuje innych do wprowadzania zmian do swojego życia i pomaga realizować cele. 

Ma mega wiedzę, którą wykorzystuje działając z innymi. 

Polecam działanie z Bogumiłą. Zobaczycie rezultaty u siebie już po kilku spotkaniach. 

Agnieszka Dikta

Przedsiębiorca

Bogusia to jedna z nielicznych osób, która wyróżnia się przede wszystkich energią, optymizmem, ale również skutecznymi metodami sprzedażowymi. Bardzo lubię z Bogusią tworzyć plany na rozwój naszych firm, ponieważ wszystkie zadania są przez Bogusie poważnie potraktowane. Osoba godna zaufania i poważna w biznesie. Polecam!

Kamil Marczyński

Marketer, CEO Convertio

Bogumiła jest młodą osobą o niesamowitej wiedzy z zakresu rozwoju, marketingu i psychologii. 

Jest wytrwała, konsekwentna, inspirująca i daje dobry przykład wielu ludziom jak działać.

Bardzo polecam współpracę z Bogusią. To mocny lider z wieloletnim doświadczeniem i mocnymi umiejętnościami.

Piotr Mosio

Networker, Przedsiębiorca, Szkoleniowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Close