„Gdybyś NAGLE stracił źródło dochodu, reputację, pieniądze oraz kontakty......co byś zrobił w pierwsze 30 dni, aby zacząć wszystko od nowa?”

Spotkanie online za zamkniętymi drzwiami.

Jeśli jesteś ambitną osobą i szukasz NOWYCH rozwiązań odpornych na obecną sytuację rynkową w branży, która teraz rośnie, aby ruszyć do przodu lub zacząć od nowa to…

…poznaj „System Rewolucji Internetowej”!
Będziemy się nim zajmować przez najbliższe kilka lat, zaczynając od „0” BEZ pieniędzy, reputacji w branży oraz kontaktów!

Zaczynamy dzisiaj: 17-06-2024o godz. 20:00

* Liczba osób mocno ograniczona. Tylko 500 miejsc…

Dlaczego organizuję to spotkanie online?

Obecna, dynamicznie zmieniająca się sytuacja gospodarcza zmusza nas do szybkiego podejmowania decyzji. Tysiące tradycyjnych biznesów jest w nieciekawej sytuacji. Tak samo – stabilne zatrudnienie dziś nie jest już tak pewne jak kiedyś. Zmiana pracy co kilka miesięcy nie sprzyja Twojej energii. To sprawia, że się wypalasz i nie wiesz co robić dalej.

  • Szukasz zmiany?
  • Szukasz czegoś dodatkowego dla siebie?
  • Albo szukasz możliwości generowania kolejnych dochodów dla Ciebie?rv

Na rynku obserwujemy MOCNY TREND WZROSTOWY budowania swojego biznesu online. W chwili obecnej ważne są: dobry wybór i natychmiastowe działanie.

Wiele osób przechodzi ze swoim biznesem do internetu. Jednak co jeśli nie masz wiedzy i musisz się uczyć strategii działania od nowa?

Okazuje się, że zajmuje to mnóstwo czasu, inwestycji pieniędzy, które zupełnie się nie zwracają, ale także emocji takich jak frustracja i gniew.

Żeby tego uniknąć najlepiej skorzystać ze sprawdzonych schematów działania, które pozwolą Ci szybko i skutecznie stworzyć swój plan na GWARANTOWANY sukces!

Razem ze swoim zespołem opracowałam jeden z najbardziej dochodowych schematów działania online i właśnie teraz chcę się tym podzielić ze światem!

To właśnie się dzieje!

Jest jednak mały haczyk…

Dostępna jest ograniczona ilość miejsc, Dlatego ustaw sobie przypomnienie w kalendarzu lub w telefonie i upewnij się, że będziesz z nami na żywo.

Bogumiła Mucha

Prowadząca

Specjalizuje się w budowaniu Marek Osobistych i rozwijania własnego Biznesu Online. Od wielu lat związana z marketingiem, branżą e-Commerce i sprzedażą.

Autorka bloga i wielu materiałów szkoleniowych, podczas których dzieli się wiedzą z zakresu finansów, sprzedaży, komunikacji i budowania własnego biznesu online.

Z wykształcenia i pasji – Psycholog Biznesu.

Moją Misją jest sprawiać, aby ludzie realizowali swój potencjał i spełniali swoje cele i marzenia przy użyciu skutecznych narzędzi w nowoczesnym marketingu.

Zarejestruj się teraz!

Zamykamy zapisy za:
:
:
: