O mnie

Mam na imię Bogusia, jestem ambasadorką i liderem marki FM World. Jest to polska marka o międzynarodowym zasięgu, niedostępna nigdzie w sklepach stacjonarnych. Partnerzy firmy FM World mogą kupować produkty FM World ze sklepu internetowego i dostarczać je klientom. Ale to nie wszystko..

Dzięki ogromnym możliwościom jakie daje firma Dziś z powodzeniem prowadzę własną działalność i pomagam innym zarabiać, uczę przedsiębiorczości, pomagam w pierwszych krokach w biznesie, wykonuję szkolenia i wykłady. W tej formie działalności marketingowej może odnaleźć się każdy, nawet te osoby, które nie miały nigdy styczności z taką branżą. Właśnie po to są szkolenia, by wszystkiego się nauczyć.

Lubię podróże, kontakt z ludźmi, sport, dobrą muzykę i taniec. Cenię sobie pracę dla siebie i elastyczność pracy. Uwielbiam pomagać innym i cieszyć się z ich sukcesów.

Moją pasją jest wykonywanie makijaży, prowadzenie szkoleń i Network Marketing!

Jestem zawodową wizażystką. Wykonuję makijaże, robię kursy i warsztaty wizażu. Poprzez makijaż i wygląd zewnętrzny pokazuję kobietom, że to ma znaczenie w pewności siebie. Im lepiej wyglądasz na zewnątrz, tym pewniejsza się czujesz wewnątrz. Dzięki wskazówkom i radom wiele kobiet odmieniło i odkryło NOWĄ SIEBIE. Zapraszam do zakładki „OPINIE”.
Robię szkolenia i wykłady kosmetyczne z zakresu wizażu oraz kosmetyków pielęgnacyjnych do pielęgnacji twarzy i ciała. Dobieram indywidualnie kosmetyki – dzięki temu nie musisz kupować produktów NIEsprawdzonych.
Ze mną możesz również zorganizować spotkanie kosmetyczne dla koleżanek, zasięgnąć profesjonalnych rad przy wyborze produktów, możesz nauczyć się wykonywać szybki i trwały makijaż oraz spędzić miło czas.

Network Marketing i współpraca z firmą FM World dają ogromne możliwości na miarę XXI wieku. Przez 3 lata działania nauczyłam się wiele przydatnych i wartościowych umiejętności. To doświadczenie wyróżnia mnie spośród innych osób na rynku pracy.

Dzięki FM World – firmie która daje nieograniczone możliwości; Jestem sama dla siebie szefem; Nie pracuję dla kogoś. Wreszcie kocham to co robię, nie męczę się przy tym i mam ogromną radość i satysfakcję, że pomagam innym. Wierzę w innych, tak jak ktoś 3 lata temu uwierzył we mnie!

Ty również uwierzyć w swój POTENCJAŁ! Być sobą, cieszyć się życiem i robić to co kochasz.
Jak możesz się o tym przekonać? Spróbuj, daj sobie pomóc, a sukces przyjdzie prędzej czy później. Jestem przekonana, że również ZASŁUGUJESZ NA SUKCES i możesz spełniać swoje marzenia.

Znajdź pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu.

Moje motto

Close