Jak wygląda współpraca w Networku?

Mój zespół to zaufani partnerzy, którzy są otwarci na każdą osobę, która czuje, że chce ruszyć z miejsca i poszukuje lepszej ścieżki swojej kariery. Niezależnie czy chcesz dorobić kilkaset złotych miesięcznie czy stać się niezależny finansowo — chcemy Cię w zespole! Dzięki nam nauczysz się nowych umiejętności, dzięki którym każde wyzwanie na drodze kariery będzie dla Ciebie niezwykle proste.

Jeżeli chcesz pracować w network marketingu lub pracowałeś kiedyś w tej lub podobnej branży, a czułeś brak płynącej satysfakcji z działalności, zmęczenie i presję wyniku, który zależał tylko od Ciebie, możesz być pewny że w moim zespole odnajdziesz swoje miejsce.

SZUKAMY
WŁAŚNIE
CIEBIE

DOŁĄCZ
DO NAS!

Zgłoś się do Nas już dziś. Czas najwyższy to zmienić i pokazać Ci Network Marketing od kuchni. Nasza siła to dobrze funkcjonujący system pracy online, który pomoże Ci pracować z każdego miejsca na ziemi, dosłownie przy okazji!

Łącząc Twoje najważniejsze zasoby — pracowitość, zapał i energię — oraz naszą wiedzę i doświadczenie możemy zbudować coś wielkiego!

Czy jesteś gotowy zrobić pierwszy krok?

 

Network Marketing – Czym on jest?

 

Network Marketing (inaczej marketing sieciowy) to dziś najszybszy sposób wprowadzania produktów lub usług na rynek. Rozwija się tak dynamicznie, gdyż ludzie chętnie kupią to co ktoś poleca. System oparty na rekomendacjach jest więc najlepszą i najskuteczniejszą reklamą!

Branża ta daje możliwość zwykłym ludziom żyć niezwykłym życiem. Daje możliwość bycia szefem swojego życia, gdzie to Ty decydujesz o tym ile zarabiasz. 24/7 możesz decydować o tym jak wygląda Twój dzień, sam wybierasz godziny w jakich chcesz pracować i gdzie ma być twoje biuro! To biznes gdzie możesz sam decydować z kim chcesz pracować oraz w jakim miejscu. Chciałbyś zarabiać podróżując? Chciałbyś mieć biuro na plaży, czy we własnym domu? Jedyne czego potrzebujesz to telefon, WiFi, otwartość na nowe możliwości i ogromne marzenia!

Network Marketing generuje 200 miliardów funtów rocznie na całym świecie. To więcej niż branża muzyczna, sportowa i filmowa! Na własnym przykładzie wiem, że ta branża działa, jeśli wiesz jak to robić i zrozumiesz jej ideę.

 

znacznik-ptaszekW tym systemie pracy tworzymy zespoły na warunkach pozytywnych relacji. Zaczynając współpracę zauważysz, że tutaj nikt nie jest Twoim szefem. Za to wokół siebie będziesz miał mnóstwo ludzi, którzy chcą Ci pomóc zarabiać więcej i rozwijać się.
znacznik-ptaszekWiele szkoleń, które prowadzimy to unikatowa wiedza, która ma zastosowanie w każdej dziedzinie życia. Umiejętności miękkie, takie jak: komunikacja, dynamizm działania, kreatywność, umiejętność pracy w zespole czy zarządzanie czasem to kompetencje, które dzisiaj powinien mieć każdy, kto chce być w przyszłości przedsiębiorcą. Dlatego Network Marketing to nie tylko sposób zarabiania na życie, ale także “szkoła życia”, z której możesz wynieść mnóstwo praktycznych umiejętności.
znacznik-ptaszekU Nas w zespole panuje zasada pozytywnego myślenia. Nikt nie narzeka, ani nie wprowadza negatywnej energii. Mamy też konkretne zasady, które pozwalają nam rozwijać się szybko i dynamicznie.
znacznik-ptaszekDochód pasywny, który budujesz tworząc swój zespół już po roku może dać Ci pieniądze na spełnienie swoich marzeń czy inwestycję w kolejny biznes. Posiadasz tutaj wolność, która pozwala Ci wybrać to co chcesz. Nie masz żadnych zobowiązań. To od Ciebie zależy czy zarabianie w branży potraktujesz tylko jak dodatek, czy jako poważny biznes.

"Możesz mieć wszystko, czego tylko zapragniesz, pomagając innym ludziom mieć to czego pragną".

Zig Ziglar

Pracuj ze Mną - Zobacz najbliższe szkolenie online

Już teraz zapisz się na szkolenie online, podczas którego powiem Ci o stworzeniu dodatkowego dochodu nawet jeśli jeszcze pracujesz, prowadzisz własną firmę lub studiujesz. 

Pozostańmy w kontakcie

Bogumiła Mucha

kontakt@bogumilamucha.pl
727 999 089

Formularz rejestracyjny

Wypełnij