Moja Historia

Moja Historia

Niesamowita Metamorfoza

5 lat temu, gdy poznałam branżę Network Marketingu nie sądziłam, że kryje ona tak wiele możliwości. Zaczynając swoje działania w wieku 17 lat miałam na celu tylko dorobienie dodatkowych kilkuset złotych. Jednak decydując się na dalszą edukację na studiach nie chciałam ciągle “pracować dla kogoś”. Już wtedy myślałam o “zarabianiu dla siebie”. Właśnie wtedy ponownie przypomniałam sobie o branży Network Marketingu i zajęłam się tym na poważnie. Dziś w wieku 23 lat, gdy inni jeszcze “pracują dla kogoś”, ja osiągnęłam pewien poziom niezależności i właśnie tą możliwością chcę podzielić się z innymi. 

 

Branża Network Marketingu daje szanse zarabiania ludziom w każdym wieku. Jednak myślę, że dla ludzi młodych jest wyjątkowa. Tutaj można wiele się nauczyć o przedsiębiorczości, motywacji, zarządzaniu zespołem czy opanować wystąpienia publicznie i profesjonalne prowadzenie szkoleń. Ta wiedza to nie tylko “sucha” teoria, lecz raczej “czysta” praktyka!

Tutaj nie dość, że możesz nabyć dużo umiejętności praktycznych z zakresu kompetencji miękkich, ale możesz także otworzyć się bardziej na ludzi i stać się bardziej pewnym siebie! To niesamowite jak ludzie tutaj się zmieniają. Jestem świadkiem tych niesamowitych metamorfoz i sama również jestem tego przykładem. Z nieśmiałej dziewczynki zmieniłam się w pewną siebie kobietę, która w końcu wie czego chce i po prostu do tego dąży, bez względu na ograniczenia innych. Mało tego – Dziś to ja motywuję, inspiruję i wspieram innych ludzi w drodze do ich sukcesu!

Moją misją jest pokazanie, że również Ty jesteś w stanie zmienić siebie! Możesz stać się pewną siebie osobą i wreszcie określić swój prawdziwy cel, który z pewnością zrealizujesz bardzo szybko z moją pomocą.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIE ONLINE

Już teraz zapisz się na szkolenie online, podczas którego powiem Ci o stworzeniu dodatkowego dochodu nawet jeśli jeszcze pracujesz, prowadzisz własną firmę lub studiujesz. 

Moje Sukcesy

W ciągu tych kilku lat działalności zdobyłam kilka znaczących sukcesów. Chcę pokazać Ci, że jeśli ja to osiągnęłam, Ty również możesz!

Niesamowite Programy Motywacyjne

W roku 2016 miałam przyjemność odebrać Bilet na “Wyprawa po Wiedzę” – Ekskluzywny Wyjazd Zagraniczny z Partnerami Biznesowymi z międzynarodowego zespołu. Rewelacyjne uczucie być w taki sposób docenianym za swoją pracę.

Droga do Sukcesu

W roku 2017 skorzystałam z kolejnego programu motywacyjnego! Tym razem nagrodą był samochód marki Mercedes-Benz klasy A. To wyjątkowy luksus jeździć takim autem! Niesamowite, że takie marzenia także można spełniać. A jedyną drogą do tego jest po prostu systematyczna i efektywna praca z zespołem! Nic więcej.

Wiedza od Najlepszych Trenerów

Wielokrotnie miałam okazję uczestniczyć w szkoleniach, seminariach i prelekcjach wybitnych trenerów i mówców motywacyjnych. Na zdjęciu z Nancy Failla – wybitną kobietą w branży MLM, autorką wielu książek. Razem z osobami z mojego zespołu brałam udział również w szkoleniach takich mówców jak: Brian Tracy, Michael Strachowitz, Don Failla, Jim Cathcart, Alexandre Monteiro, Kamila Rowińska.

Międzynarodowe Podróże

Już dwukrotnie miałam okazję być na zagranicznym wyjeździe, który jest organizowany co roku dla najlepszych liderów z całego świata. Wakacje życia! All Inclusive! I to wszystko także w nagrodę za efektywną pracę! Co roku jeździ Nas coraz więcej. Wspólnie odwiedzamy coraz to piękniejsze kraje. Były już Włochy, Grecja, w tym roku – Dominikana i za rok – Malediwy!

Artykuł w Network Magazyn

W styczniu 2017 miałam okazję udzielić wywiadu do jednego z branżowych magazynów – Network Magazyn. Opisałam tam swoją historię i początki pracy w branży Network Marketingu. Jakie atrybuty skrywa system MLM i jak odnieść sukces i w jaki sposób działać, by osiągać sukcesy. Mówię także o potędze zespołu, a sam artykuł nosi tytuł: “Jak pracować mądrze, a nie ciężko?”

Możesz przeczytać cały artykuł klikając w przycisk poniżej.

Szkolenia i Rozwój

Nieustannie zdobywamy więcej umiejętności i podnosimy swoje kompetencje. Zdobytą wiedzę od razu wdrażamy, a efektywne działanie bardzo szybko przynosi korzyści w postaci dochodu pieniężnego. Zależy Nam, by każda osoba z naszego zespołu była coraz lepsza i zarabiała więcej. Zaangażowanie daje duże efekty!

To naprawdę działa!

Sam się o tym przekonaj!

Bez żadnego ryzyka, wkładu finansowego, czy jakichkolwiek obaw.

Tutaj są także możliwości dla Ciebie! Nic Cię to nie kosztuje, a możesz wiele zyskać!

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE NA SZKOLENIU ONLINE

Close