Praca w Network Marketing

Dlaczego Network Marketing?

Network Marketing jest jedną z najszybciej rozwijających się branży na świecie. Daje możliwość zwykłym ludziom żyć niezwykłym życiem. Daje możliwość bycia szefem swojego życia, gdzie to Ty jesteś swoim własnym BOSSEM. 24/7 możesz decydować o tym jak wygląda Twój dzień, sama wybierasz godziny w jakich chcesz pracować i gdzie ma być twoje biuro! To biznes gdzie możesz sama decydować skąd i z kim chcesz pracować i jedyne czego potrzebujesz to telefon, WiFi i ogromne marzenia! Chciałabyś zarabiać podróżując? Chciałabyś mieć biuro na plaży, we własnym domu, chciałabyś mieć biuro we własnej torebce? Network Marketing generuje 200 miliardów funtów rocznie na całym świecie. To więcej niż branża muzyczna, sportowa i filmowa! Na własnym przykładzie wiem, że ta branża działa, jeśli wiesz jak to robić i zrozumiesz jej ideę. W moim zespole każdy lider pomoże Ci osiągnąć najlepsze efekty. A tutaj one liczą się najbardziej!

Jeśli wszystko bym stracił

i musiał zacząć od początku,

znalazł bym dobrą firmą Network Marketingu

i zabrał się do roboty!

Donald Trump

Gdybym dostał w życiu jeszcze jedną szansę

i musiał zacząć wszystko od nowa,

wybrałbym Network Marketing.

Bill Gates

Praca w Network Marketing

Network Marketing – Marketing sieciowy (wielopoziomowy) charakteryzuje się jako system, polegający na budowaniu regularnej sieci powiązań poprzez polecenia, w którym produkt/usługa może trafić bezpośrednio od producenta do nabywcy, dając możliwość zarobkowania osobom zaangażowanym w sieć poleceń. Jest to układ o tyle wygodny, że pozwala na dowolne, indywidualne dobieranie współpracowników, tworzących sieć, co czyni każde ogniwo w grupie, równie ważnym, jak klienta.

W Network Marketingu droga pomiędzy producentem a klientem danego produktu jest skrócona, gdyż nie ma pośredników. Tutaj rolę reklamy pełnią partnerzy danego programu, dzięki temu właśnie można zarabiać i stąd biorą się pieniądze.

Mówiąc prościej – każdy, kto pracuje efektywnie – zarabia. A zarobki nie zależą od naszego czasu pracy, tylko od efektywności. Można więc pracować w czasie wolnym, a osiągając już wysoką pozycję w planie marketingowym cieszyć się dużą ilością czasu dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół.

Mój zespół to zaufani partnerzy, którzy są otwarci na każdą osobę, która czuje, że chce ruszyć z miejsca i poszukuje lepszej ścieżki swojej kariery. Niezależnie czy chcesz dorobić kilkaset złotych miesięcznie czy stać się niezależny finansowo — chcemy Cię w zespole! Dzięki nam nauczysz się nowych umiejętności, dzięki którym każde wyzwanie na drodze kariery będzie dla Ciebie niezwykle proste.

Jeżeli chcesz pracować w marketingu sieciowym lub pracowałeś kiedyś w tej branży, a czułeś brak płynącej satysfakcji z działalności, zmęczenie i presję wyniku, który zależał tylko od Ciebie, możesz być pewny że w moim zespole odnajdziesz swoje miejsce.

SZUKAMY
WŁAŚNIE
CIEBIE

DOŁĄCZ
DO NAS!

Zgłoś się do Nas już dziś. Czas najwyższy to zmienić i pokazać Ci marketing sieciowy od kuchni. Moja siła to liderzy, którzy zaczynali jako zwykłe osoby, które nie wiedziały nic na temat tej branży, a dziś szkolą tysiące osób, zarabiają konkretne pieniądze,a w szczególności czują satysfakcję i zadowolenie płynące z tego, co robią.

Łącząc Twoje najważniejsze zasoby — pracowitość, zapał i energię — oraz naszą wiedzę, doświadczenie i szerokie kontakty możemy stanowić siłę nie do zatrzymania.

Czy jesteś gotowy zrobić pierwszy krok?

 

Dzięki efektywnemu działaniu w Network Marketingu można uzyskać bardzo wiele:

  • możesz zacząć spełniać swoje marzenia, które nigdy nie spełniłbyś robiąc to co robisz obecnie;
  • będziesz mieć więcej czasu na realizację swoich pasji czy edukację i szkolenia;
  • zdobędziesz uznanie i prestiż za świetne wyniki;
  • uzyskasz najlepsze kompetencje z zakresu komunikacji, zarządzania i marketingu w praktyce;
  • poznasz wielu ciekawych ludzi;
  • zobaczysz wiele wspaniałych miejsc na całym świecie;
  • odkryjesz w sobie niesamowity potencjał;
  • uwierzysz w to, że marzenia można spełniać!

Bo właśnie TY ZASŁUGUJESZ NA WIĘCEJ!

Close