[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”Moduły” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”off” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” parallax_2=”off” parallax_method_2=”off” module_class_1=”modultekstowy” module_class_2=”modul_headline” module_class=”minheight_container”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Moduł tekstowy – niebieskie tło” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” saved_tabs=”all”]

Mój zespół to zaufani współpracownicy, którzy są otwarci na każdą osobę, która czuje, że chce ruszyć z miejsca i poszukuje lepszej ścieżki swojej kariery. Niezależnie czy chcesz dorobić kilkaset złotych miesięcznie czy stać się niezależny finansowo — chcemy Cię w zespole! Dzięki nam nauczysz się nowych umiejętności, dzięki którym każde wyzwanie na drodze kariery będzie dla Ciebie niezwykle proste.

Jeżeli chcesz pracować w marketingu sieciowym lub pracowałeś kiedyś w tej branży, a czułeś brak płynącej satysfakcji z działalności, zmęczenie i presję wyniku, który zależał tylko od Ciebie, możesz być pewny że w moim zespole odnajdziesz swoje miejsce.

U mnie nie doświadczysz pustych, motywacyjnych słów niepopartych jakąkolwiek praktyką. Pod moją opieką nauczysz się profesjonalnie pracować w marketingu sieciowym oraz dobierać odpowiednie osoby, narzędzia i systemy do efektywnej pracy.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Moduł z nagłówkiem – czarne tło” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” saved_tabs=”all”]

SZUKAMY
WŁAŚNIE
CIEBIE

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Zamykamy zapisy za:
:
:
: