[et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”off” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” module_class=”naglowek”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”https://bogumilamucha.pl/wp-content/uploads/2017/06/z-gimpa.png” show_in_lightbox=”on” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Wiersz” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” use_custom_gutter=”off” allow_player_pause=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” make_equal=”off” parallax_1=”off” parallax_method_1=”off” module_class=”naglowek”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”center” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Zacznij od zmiany siebie

[/et_pb_text][et_pb_divider admin_label=”Separator” color=”#143269″ show_divider=”on” divider_style=”solid” divider_position=”top” hide_on_mobile=”off”] [/et_pb_divider][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Czy wiesz, że każdą zmianę,  musisz zacząć od samego siebie? 

TWÓJ ŚWIAT WEWNĘTRZNY ODZWIERCIEDLA TWÓJ ŚWIAT ZEWNĘTRZNY.

Jeśli uważasz, że nie jesteś wystarczająco dobry, potwierdzisz to przekonanie i stworzysz rzeczywistość, w której takim będziesz. Natomiast jeśli sądzisz, że masz wszystko po dostatkiem, potwierdzisz to przekonanie i będziesz miał wszystko! A więc wszystko zaczyna się od Twojego PRZEKONANIA! Każdy człowiek na świecie posiada inne przekonanie w które wierzy i w jakim żyje.

Zatem dopóki nie zmienisz swojego PRZEKONANIA, dopóty NIE ZMIENISZ NIC w swoim życiu! Bolesna Prawda. Ale właśnie tak jest. Wszystko zaczyna się w NASZEJ GŁOWIE. SUKCES TAKŻE.

Sukces-zaczyna-si¦Ö-w-géowie_logo

I tak dochodzimy do momentu stwierdzenia, że nic nie jest stałe, wszystko się zmienia, świat wokół nas się zmienia i my także musimy się zmieniać. Jeśli zostaniesz w miejscu – nie przetrwasz. Będą silniejsi od Ciebie, którzy bez zastanowienia będą czerpać z życia garściami i spełniać swoje marzenia. Jeśli zatem TY chcesz osiągnąć to co zamierzasz – wieść wartościowe życie, spełnić swoje marzenia, być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem, osiągnąć niezależność – jeśli dotąd tego wszystkiego nie miałeś – musisz najpierw DOKONAĆ ZMIANY SIEBIE, by również zmieniło się Twoje życie!

CZYTAJ DALEJ! Uzyskasz rozwiązanie.

 

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”https://bogumilamucha.pl/wp-content/uploads/2017/06/cytatowo1.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”off” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

 

Nie lubisz zmian? Nie wiesz jak się do nich przygotować? Boisz się, co będzie, gdy popełnisz pierwszy błąd? Boisz się co inni powiedzą? Boisz się wieść życie inne niż wszyscy? Jednak wiesz, że nie możesz żyć dalej tak jak teraz i musisz coś zmienić by poczuć spełnienie i komfort.

To normalne, że zmiana nie jest komfortowa. Jednak, by osiągnąć swój zamierzony cel musisz wyjść ze swojej strefy komfortu i zacząć robić to co przybliży Cię do spełnienia celów. Po Prostu! To Nic Skomplikowanego!

Wiem, wiem… Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić. Jednak na drodze do prawdziwego sukcesu stoi Twój mózg i Twoje myśli. To mieszanka neuronów, impulsów, emocji i napięć, które mówią i pokazują Ci znaki, byś tego nie robił, byś został w tym stanie, gdzie jesteś, bo tak jest dobrze, lecz nie jest “tak jakbyś chciał”.

Więc Co powinieneś zrobić?

WYBIĆ SIĘ! I odrzucić to co zbędne.

Odrzucić wszystkie negatywne myśli i hamujące znaki. To one stoją na przeszkodzie przed Twoim sukcesem i szczęśliwym życiem. Czy chcesz, by tak właśnie wyglądało Twoje życie? Niespełnione i pełne frustracji?

Myślę, że nie! Lecz rozumiem Twoją mieszankę uczuć. Zmiana siebie wcale nie jest taka prosta. Wiem o tym, bo sama taką zmianę przeszłam. Na drodze do swojego sukcesu warto mieć wsparcie w postaci osoby, która:

A co jeśli te wszystkie cechy może posiadać, nie jedna osoba, a cały zespół ludzi?

Wtedy według zasady Psychologii Tłumu – z pewnością wyjdziesz ze swojej strefy komfortu, zaczniesz się realizować i osiągać pierwsze sukcesy, zaczniesz cieszyć się ze swojej zmiany i śmiać się z banalnych błędów, bo chcesz IM to pokazać. Udowodnić, że też potrafisz!

Właśnie wtedy droga do zmiany będzie prosta i przyjemna, aż w końcu nie zorientujesz się kiedy ta “zmiana własnego siebie” nastąpiła.

Otaczaj się ludźmi pozytywnymi i motywującymi Cię każdego dnia. Wybierz właściwe osoby, które sprawią, że Twoje życie będzie łatwiejsze, piękniejsze i bardziej kolorowe!

Tego Ci życzę i zapraszam Cię w “podróż do zmiany siebie” i do mojego zespołu, który może pomóc również Tobie, tak jak pomaga i mi każdego dnia!

[/et_pb_text][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” text_font_size=”28″]

Bo właśnie TY ZASŁUGUJESZ NA SUKCES!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image admin_label=”Obraz” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”fade_in” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” src=”https://bogumilamucha.pl/wp-content/uploads/2017/06/567.png”] [/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” text_font=”Times New Roman||||” text_font_size=”19″ text_text_color=”#000000″]

 

Pamiętaj, także że sama chęć zmiany nie wystarczy! Musisz tą “Pracę Nad Sobą” wykonać.

Czyli jednym słowem: samo “chcenie” to nie wszystko. By wykonać zmianę, trzeba po prostu to zrobić, być zdeterminowanym i gotowym w 100% na działanie.

Ja swoją zmianę osiągnęłam w ciągu 3 lat. Nie było łatwo, lecz dopięłam swego! Przeczytaj o tym klikając w przycisk: Moja Historia

Ty także możesz!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”1_4″][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_button admin_label=”Przycisk” button_url=”https://bogumilamucha.pl/moja-historia/” url_new_window=”on” button_text=”Moja Historia” button_alignment=”center” background_layout=”dark” custom_button=”on” button_text_color=”#ffffff” button_bg_color=”#000000″ button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″] [/et_pb_button][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Zamykamy zapisy za:
:
:
: