Dlaczego szkoła nie uczy zarabiania

Brak edukacji finansowej to poważny problem!

Dlaczego szkoła nie uczy zarabiania pieniędzy?

Na tą formalną edukację poświęcamy nawet kilkanaście lat naszego życia. Jednak czy ten czas można było wykorzystać lepiej?

Czy to nie jest zastanawiające, że jako dzieci uczymy się o rzeczach, z którymi w późniejszym życiu tak naprawdę będziemy mieli do czynienia raz na jakiś czas albo wcale… A o pieniądzach, które otaczają Nas na co dzień – które dotyczą praktycznie każdej sfery Naszego życia nie uczymy się wcale…

Rozmaite produkty finansowe są tak powszechne w życiu codziennym, że każdy z nas powinien znać chociaż podstawy ich funkcjonowania!

Jest to Absolutnie przerażające… że słowo FINANSE czy PIENIĄDZE mają tak kiepską reputację i stereotyp owiany nudą…

Wynika to m.in. z nieumiejętności przekazywania wiedzy na ten temat…

Poznanie CYKLU skutecznego uczenia się sprawiło, że poznałam fundamenty skutecznej nauki, które pomagają uczyć się praktycznych metod zarabiania pieniędzy o wiele szybciej i efektywniej!

Poznaj jedną z metodologii, którą stosuję podczas swoich szkoleń i warsztatów.

Mowa o Cyklu Kolba – czyli uczeniu się przez praktyczne doświadczenie!

Cykl ten składa się z 4 kluczowych elementów. Mówi on, że do skutecznej nauki należy zaangażować przede wszystkim emocje, zachowanie i aktywne działanie. Tylko wtedy nauka jest użyteczna i możemy wykorzystać ją w praktyce, by zarabiać więcej czy zarządzać swoimi finansami bardziej świadomie.

Takie treści możesz zdobyć na moim profilu! Zapraszam Cię do aktywnego śledzenia!

A Ty co sądzisz o Cyklu Kolba? Czy wykorzystujesz metody szybkiego i skutecznego uczenia się w zdobywaniu nowej wiedzy? Tej finansowej wiedzy, lecz nie tylko.

Zamykamy zapisy za:
:
:
: