Jak skutecznie inwestować?

Jak skutecznie inwestować? W co zainwestować? Jaka inwestycja jest pewna i szybka? Czy istnieje inwestycja z najlepszą stopą zwrotu?

 
Często dostaję podobne pytania… Zadają je osoby, które szukają dróg na skróty. Lecz także zdarza się, że nie chcą ponosić odpowiedzialności za własne decyzje, które przecież nie zawsze są łatwe. Prościej jest znaleźć “magiczną metodę”…
 
A jednak ten kto inwestuje od lat wie, że nie ma jednej rzeczy, która zawsze i w każdej sytuacji musi przynosić profit. Inwestowanie bowiem wiąże się z jakimś ryzykiem. Lecz ryzykuje ten… kto niewiele wie w zakresie podejmowanej inwestycji.
 
Dlatego właśnie, gdy fala tych pytań dosłownie mnie zalała, zaczęłam się nad tym mocno zastanawiać i znalazłam prawidłową odpowiedź!

I tak – Jest taka inwestycja, która zawsze Ci się zwróci i to po wielokroć!

Możliwość, która zadziałała dla mnie kilka dobrych lat temu i została zwielokrotniona już wielokrotnie. Co więcej – każdego dnia podejmuję tą inwestycję bardzo regularnie i ciągle rezultaty mnie zaskakują.
O tej inwestycji mówią najwięksi inwestorzy jak m.in. Warren Buffet. Jego słowa brzmią: “wszystko, co inwestujesz w siebie, zwraca się dziesięciokrotnie” I tak, wiedza zdobyta, dzięki edukacji, w przeciwieństwie do różnego rodzaju aktywów, nie może zostać w żaden sposób odebrana. Mało tego – ta inwestycja nie ma podatku. Nie ma także limitów, gdyż widząc pierwsze efekty – chcesz coraz więcej!
 
Ta inwestycja wyrabia dobre nawyki i rozwija na wielu płaszczyznach. Pomaga nie tylko zarabiać więcej, ale także budować lepsze relacje, poczucie własnej wartości czy osobiste szczęście -czymkolwiek ono dla Ciebie jest.
 
Nadal brakuje rzetelnej edukacji finansowej w Polsce. Zbyt dużo ludzi podejmuje niewłaściwe decyzje, które później kończą się stratą i pozostaje niesmak negatywnych doświadczeń… Często w postaci osobistych tragedii… Czy można to zmienić?
 
Pierwszym krokiem do tej zmiany jest inwestycja w wiedzę i praktyczne narzędzia! Po to by minimalizować ryzyko i maksymalizować zyski. Nie tylko te finansowe!
Co o tym sądzisz? Czy jesteś osobistym inwestorem czy inwestorką?

Zamykamy zapisy za:
:
:
: