Jak zbudować dochodową karierę?

Kluczowe aspekty budowania własnej DOCHODOWEJ kariery zawodowej.

Większość osób wybierając swoją drogę zawodową kieruje się podstawową motywacją jaką są pieniądze, lecz w dłuższej perspektywie czasu okazuje się, że to co robią nie sprawia im żadnej przyjemności czy satysfakcji, nie lubią tego i wstając rano do pracy robią to tylko dlatego, że muszą, a nie dlatego, że chcą. To jednak są pewne SKUTKI tego, że wcześniej nie wybraliśmy właściwie.
Jeśli ten stan utrzymuje się dłużej może doprowadzić do wypalenia zawodowego, a co gorsza nawet depresji…
By uniknąć niezadowolenia z własnej pracy czy ścieżki kariery należy wybierać ŚWIADOMIE.

Szkoła Nas tego nie uczy. Przez większość swojego życia nie mamy praktycznych narzędzi i strategii dotyczących tego, by sprawdzić, czy określony kierunek, branża czy zawód jest dla Nas właściwy…?

Droga do DOCHODOWEJ kariery zawodowej zaczyna się od Ciebie! Co zatem wziąć pod uwagę, przy jej wyborze? Oprócz pieniędzy.

Poniżej kilka kluczowych aspektów i pytań, które warto sobie zadać.

Pasja

Co lubisz robić? Co sprawia Ci przyjemność? Co sprawia, że każdego dnia wstajesz z uśmiechem na ustach? Co sprawia, że odczuwasz satysfakcję i radość?

Predyspozycje

Co jest Twoim zainteresowaniem? W jakiej dziedzinie czujesz, że możesz rozwijać swoje kompetencje?

Sens

Co jest dla Ciebie ważne? Jaką to ma dla Ciebie wartość? Czy czujesz w tym pewną Misję? Jakie jest Twoje “Dlaczego”? Co jest Twoją motywacją do działania w tej sferze?

Dzięki zdefiniowaniu tych aspektów będziesz na właściwej drodze do spełnienia w pracy, a także na drodze do sukcesu finansowego. Bo pieniądze są już konsekwencją dobrze dobranej ścieżki kariery.

Napisz w komentarzu, który z tych 3 elementów jest elementem Twojej obecnej drogi zawodowej? A być może widzisz POTENCJAŁ w tej ścieżce kariery, która dopiero jest przed Tobą?

Z chęcią poznam Twoje aktualne wyzwania dotyczące budowania własnej kariery zawodowej.

jak zbudować dochodową karierę
Zamykamy zapisy za:
:
:
: